O SPOLEČNOSTI CALLONE S. R. O.


Společnost CallOne s.r.o je mladá dynamická rychle se rozvíjející společnost zabývající se službami v oblasti direct marketingu. Na trhu působí od roku 2013, tzn. v porovnání s ostatními obdobnými společnostmi je teprve v "plenkách" - přesto kvantitou a kvalitou poskytovaných služeb již dosahuje úrovně "ostřílených profesionálů".


Úspěchy tkví v proaktivním managementu, především v jedné z jeho důležitých disciplín - vedení lidí a jejich motivace. V oblasti managementu máme více jak 5ti leté zkušenosti z vyspělých evropských států a nejen proto víme, že pouze spokojený zaměstnanec dokáže dosahovat výjimečných výsledků, které dokážeme i Vám!

Aktuálně se zaměřujeme jak na aktivní, tak i na pasivní telemarketing, přesto se nejraději orientujeme na jeden z druhů aktivního telemarketingu – TELESALES. Motivace zákazníků ke koupi námi prezentovaných služeb/produktů je pro nás tím pravým pohonem!

Pozadu nejsme ani v ostatních formách dírect-marketingu, součastně společnost spouští pro svého významného partnera d2d prezentace, kde si na rozdíl od většiny ostatních společností zakládá na spokojenosti zákazníků. Té dosahujeme především na základě úplnosti prezentace bez jakýchkoliv mystifikačních faktorů, se kterými se zajisté setkali již mnozí z nás.

CallOne s.r.o. je, jak je výše představeno, společností, která je schopna se Vám postarat o komplexní direct marketing s nadstandardními kvantitativními i kvalitativními aspekty. Pokud tedy chcete se svým produktem či službou prorazit na český trh, neváhejte a kontaktujte nás!installguidePozitivně otřeste trhem

Pomůžeme Vám vybudovat značku, upevníme její pozici na trhu a zvýšíme profitabilitu projektů.

S námi máte trh otevřený!

 

 

typographyNové nápady

jsou důvodem proč jsme schopni splnit Vaše požadavky a pomoci Vám k rozvoji. Inovace, flexibilita a adaptibilita. Tyto a mnohé další vlastnosti

jsou důvody, kvůli kterým si vybrat právě nás.

stylesKomplexní direct marketing

je naše parketa! Jsme profesionálové v oborech telemarketingu, D2D, e-marketingu a sms marketingu. Nečekejte a kontaktujte nás!